В регіонах вже чекають на "швидкі", за які нікого не посадять

Рівненська область планує отримати 40 машин швидкої допомоги за результатами проведеного Міністерством охорони здоров’я тендеру. 

Як передає прес-служба МОЗ, про це в телеефірі заявив директор Центру екстреної медичної допомоги Рівненської області Іван Зима.

«Коли Міністерство збирало пропозиції з регіонів…ми просили про авто з повним приводом та високим кліренсом, щоб люди, котрі мешкають у важкодоступних селах, змогли отримати допомогу. Дуже приємно, що наші пропозиції були враховані», - зазначив чиновник.

Він також додав, що в 2012 році область вже отримала 30 нових автомобілів швидкої допомоги.

З його слів, наразі в регіоні почав свою роботу Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, у структуру якого входить 48 закладів.

Крім того, Зима повідомив, що з початку року відчутно покращилося медикаментозне забезпечення бригад швидкої допомоги, а також забезпечення машин пальним.

Нагадаємо, що 7 листопада 2013 року фракція «Батьківщина» звернулася до Генпрокуратури, міністра внутрішніх справ та прем'єр-міністра з вимогою не допустити укладення МОЗом договорів про закупівлю машин швидкої допомоги за завищеними цінами, що укомплектовуватимуться неякісним медичним устаткуванням, у ПрАТ «Практика» та ТОВ «Ілатанмед».

Як відомо, одна з кримінальних справ проти екс-прем’єра Юлії Тимошенко була порушена саме в результаті закупівлі карет швидкої допомоги.

11 жовтня 2013 року голова Рівненської ОДА Василь Берташ пообіцяв до кінця 2013 року надати 6 млн. грн на забезпечення медикаментами карет екстреної медичної допомоги.

20 жовтня 2012 року прем’єр-міністр Микола Азаров повідомив, що Уряд ставить завдання скоротити максимальний час прибуття «швидких» на місце виклику: у місті - до 10 хвилин, у селі – до 20 хвилин.

Міністр охорони здоров’я Раїса Богатирьова 27 лютого 2013 року пообіцяла в поточному році запровадити надбавки працівникам екстреної медичної допомоги.

«Слово і діло»


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...