Депутати вирішили боротися з «туристами в АТО»

Народні депутати України Мустафа Найєм та Віталій Чепинога готують законопроект, яким передбачається посилення умов надання статусу учасника антитерористичної операції на сході країни.

Про це політики повідомили на своїх сторінках в Facebook, інформує «Слово і Діло».

«Я іншої такої країни не знаю, де героєм і учасником бойових дій можна стати по блату. Ще трохи і турагенства почнуть продавати експрес-тури на схід, а на вулицях з'являться рекламні листівки «Зробимо учасником АТО. Недорого», - написав Найєм.

У свою чергу, Чепинога додав, що законопроект, який посилить правила отримання статусу учасника АТО, буде внесений на розгляд парламенту вже завтра. «Бо в іншому випадку, у нас завтра з таким статусом будуть ходить троє Януковичів, Звягільський і Ренат Леонідович з Ані Лорак», - пожартував депутат.

«Я думаю, статус учасника АТО треба видавати за прямим підтвердженням хлопців, які там справді і реально в АТО. Бо цього «АТО-туризму» інакше не позбавитися», - пояснив свою позицію Чепинога.

Читайте також: У Мінсоцполітики думають, як відрізнити учасників АТО від «тилових щурів»

Сьогодні народні депутати України Борис Філатов і Борислав Береза повідомили, що заступник глави Мінрегіонбуду Дмитро Ісаєнко відмовився від статусу учасника АТО, який він отримав, щоб не потрапити під люстрацію.

У той же час, як повідомила директор департаменту з питань люстрації Міністерства юстиції Тетяна Козаченко, на сьогоднішній день більше 200 чоловік стали «учасниками АТО», не бувавши там. Серед таких, за її словами - «дві особи від Мінрегіонбуду». На думку Козаченко, випадками підробки документів про участь у АТО повинні займатися відповідні органи.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...