В АП переймаються через воду в Криму, а не його анексію

Читать на русском

Глава Адміністрації Петра Порошенка Борис Ложкін розповів, що в переговорах з Кремлем є два головних блоки: Крим і Донбас.

«Якщо говорити про Крим, це електроенергія і вода, це присутність на Арабатській стрілці російських військових і прикордонників, з якими зараз питання вже вирішене. Це, безумовно, питання економічних відносин, платежі за газ, обсяги споживаного газу, ціни на нього», - розповів глава АП.

Також Ложкін запевняє, що в Мінському протоколі немає ніяких «секретних пунктів», пише «Слово і Діло», з посиланням на «Українську Правду». Головний блок - це врегулювання стану справ на Донбасі.

На його думку, першим кроком для реалізації цих домовленостей повинно було стати припинення вогню.

«Тільки зараз ми починаємо це реалізовувати. І від цього залежить, власне, виконання наступних кроків. Справа в тому, що ще у вересні було детально описано, як має технічно реалізовуватися припинення вогню, як має відводитися важка артилерія, бронетехніка. Все це було прийнято, але питання - як це все виконати?», - сказав Ложкін.

У той же час, він запевняє, що у Мінських угодах не було ніяких «секретних» пунктів.

Читайте також: У Шлапака обіцяли 63 млрд грн на армію, а виділять 15 млрд

«У Мінських угодах немає взагалі жодного пункту, який був би секретним, таємним. Немає ніяких секретних домовленостей. Я брав участь в робочих групах, які обговорювали ці документи до і після їх підписання, а також в ході імплементації. Там, до речі, не йшла мова, наскільки я пам'ятаю, ні про електроенергію, ні про вугілля. Це ж у вересні ще було. Ці питання гостро стали пізніше», - заявив Ложкін.

ПІДПИСУЙТЕСЬ У GOOGLE NEWS

та стежте за останніми новинами та аналітикою від «Слово і діло»
Поділитися: