«Радикальна партія» відмовиться від недоторканості – Силантьєв

Читать на русском

Депутат Верховної Ради VIII скликання Денис Силантьєв пообіцяв «Слову і Ділу», що «Радикальна партія» та він особисто проголосують за зняття депутатської недоторканості.

Про це він заявив кореспонденту «Слова і Діла» у день першого засідання нового парламенту.

«Вона (депутатсьска недоторканість – ред.) мені не потрібна. Голосуватиму проти. Мені не потрібно свій бізнес захищати», - запевнив Силантьєв одразу після вручення депутатського посвідчення.

Відповідаючи на запитання, чи підтримують це рішення його однопартійці, депутат зазначив, що це – одностайне рішення всіх членів фракції.

«Ми на цьому наполягаємо, наш лідер фракції наполягає. Я думаю, що у найближчий час це потрібно винести (на голосування – ред.), тому що це стоїть однією з умов подальшої роботи депутата. Я якраз входив до робочої групи, котра займалася включенням цього моменту в коаліційну угоду», - розповів Силантьєв.

Читайте також: Радикальна партія Ляшка становить ризик для роботи парламенту

Нагадаємо, вчора екс-представник самооборони Євромайдану, а нині – народний депутат України Михайло Гаврилюк заявив, що питання скасування депутатської недоторканості було підняте передчасно.

«Слово і Діло» нагадує народним обранцям про моніторинг їхньої відповідальності, відповідно до якого обіцянка Дениса Силантьєва підтримати скасування депутатської недоторканості стане першим зобов'язанням, що буде включене до «Щоденника політичної відповідальності» депутата.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.