США розширили санкції проти РФ. У списку «Лукойл», «Газпром» і «Сбербанк»

Читать на русском

Під розширені санкції США підпали п'ять російських енергетичних компаній - «Газпром», «Газпром нефть», «ЛУКОЙЛ», «Сургутнефтегаз», «Роснефть», а також найбільший російський банк «Сбербанк».

Про це йдеться в повідомленні міністерства фінансів США, інформує «Слово і Діло» з посиланням на «Європейську правду».

Згідно з повідомленням, США заборонили експорт товарів, послуг (не включаючи фінансові послуги) або технологій, що можуть застосовуватися для розвідки і глибоководного видобутку на території Росії, Арктичному шельфі або для сланцевих проектів, що мають потенціал видобутку нафти, для п'яти російських енергетичних компаній - «Газпром», «Газпром нефть», «ЛУКОЙЛ», «Сургутнефтегаз» і «Роснефть».

Крім того, громадяни і компанії США не можуть більше купувати боргові зобов'язання з термінами погашення понад 90 днів, випущені російськими компаніями «Газпром нефть» і «Транснефть».

Нові санкції також забороняють фінансування державної корпорації «Ростех», яка виробляє високотехнологічну продукцію цивільного і військового призначення.

У список санкцій також було додано «Сбербанк» - найбільший банк Російської Федерації.

Що стосується оборонної промисловості, то були заблоковані активи таких компаній: ВАТ «Долгопрудненське науково-виробниче підприємство», Митищинський машинобудівний завод, Калинівський машинобудівний завод, концерн «Алмаз-Антей» та Науково-дослідний інститут приладобудування імені В.В. Тихомирова.

Читайте також: Санкції будуть тиснути на економічну і політичну еліти Росії

Нагадаємо, сьогодні, 12 вересня вступили в дію секторальні санкції ЄС відносно Росії. Новий пакет санкцій торкнувся нафтової галузі, авіабудування і оборонного комплексу РФ.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися: