Гуманітарну допомогу отримали 20 тис жителів Сходу

Міжнародний комітет Червоного Хреста видав 100 тонн української гуманітарної допомоги на сході України.

Про це повідомив представник Міжнародного комітету Червоного Хреста в Україні Андре Лерш, пише «Слово і Діло» з посиланням на «Інтерфакс-Украіна».

«За останні дні українські та російські влади окремо направили конвої з допомогою для Східної України і попросили допомоги МКЧХ в організації доставки. МКЧХ як і раніше готовий забезпечити доставку і української та російської допомоги», - сказав Лерш.

За словами представника Міжнародного комітету Червоного Хреста в Україні, допомога частково була розподілена в районах Сєвєродонецька та Лисичанська, де МКЧХ в тісній співпраці з українським Червоним Хрестом роздав понад 100 тонн допомоги для більш ніж 20 тис чоловік. Міста розподілу - Старобільськ, Сватове, Новоайдар, Новопсков, Біле, Дракіно, Сєвєродонецьк, Кремінна, Лисичанськ, Гірськ, Щастя. 

Читайте також: За останній період рятувальники доставили на Донбас більше 1200 тонн продуктів.

Крім того, Міністерство національної оборони Польщі надасть гуманітарну допомогу  українським військовим.

Нагадаємо, що Ірина Геращенко стримала своє слово і обіцяна нею українська гуманітарна допомога в повному обсязі прибула в Луганську область. Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...