Гуманітарну допомогу отримали 20 тис жителів Сходу

Читать на русском

Міжнародний комітет Червоного Хреста видав 100 тонн української гуманітарної допомоги на сході України.

Про це повідомив представник Міжнародного комітету Червоного Хреста в Україні Андре Лерш, пише «Слово і Діло» з посиланням на «Інтерфакс-Украіна».

«За останні дні українські та російські влади окремо направили конвої з допомогою для Східної України і попросили допомоги МКЧХ в організації доставки. МКЧХ як і раніше готовий забезпечити доставку і української та російської допомоги», - сказав Лерш.

За словами представника Міжнародного комітету Червоного Хреста в Україні, допомога частково була розподілена в районах Сєвєродонецька та Лисичанська, де МКЧХ в тісній співпраці з українським Червоним Хрестом роздав понад 100 тонн допомоги для більш ніж 20 тис чоловік. Міста розподілу - Старобільськ, Сватове, Новоайдар, Новопсков, Біле, Дракіно, Сєвєродонецьк, Кремінна, Лисичанськ, Гірськ, Щастя. 

Читайте також: За останній період рятувальники доставили на Донбас більше 1200 тонн продуктів.

Крім того, Міністерство національної оборони Польщі надасть гуманітарну допомогу  українським військовим.

Нагадаємо, що Ірина Геращенко стримала своє слово і обіцяна нею українська гуманітарна допомога в повному обсязі прибула в Луганську область. Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися: