Надал зберіг реноме одного з найбільш відповідальних мерів

Читать на русском

Проектом «Слово і Діло» зафіксовано виконані обіцянки міського голови Тернополя Сергія Надала, які він зміг реалізувати вже в поточному році.

Зокрема, серед першочергових завдань на 2014 рік було продовження робіт з реконструкції набережної Ставу.

Наразі будівельники вже знімають ґрунт на ділянці біля Центрального причалу для розширення існуючої площі, а поруч вкладають тротуарну плитку та монтують бордюри.

В рамках святкування 200-річчя з дня народження Кобзаря у сквері Тараса Шевченка планувалося замінити стару плитку з пісковика на бруківку, оновити квітники, удосконалити освітлення, встановити нові лавочки та сміттєві урни. Станом на жовтень 2013 року площу вже було викладено римським каменем і бруківкою, встановлено пандуси, додаткове освітлення, проведено роботи з благоустрою пам'ятника поету, а навесні 2014 року тут встановили ковані лавки. Загалом на оновлення скверу було виділено з бюджету близько 600 тис. грн.

Серед виконаних обіцянок тернопільського очільника і ремонт тротуару на просп. Злуки: на сьогодні роботи зі зміни покриття (ділянка від вул. 15 Квітня до в'їзду в двір житлового будинку за адресою проспект Злуки, 57) вже завершені.

Інші обіцянки Сергія Надала поки що знаходяться в процесі реалізації, однак він має усі шанси, аби виконати їх вчасно.

Так, в поточному році планувалося проведення ремонту дорожнього покриття на вул. Шептицького. Наразі капітальний ремонт дороги триває. Вже облаштовано асфальтобетонне покриття та бордюри. На одній із ділянок відновлено рух транспорту, на іншій - ремонт розпочнеться найближчим часом.

Крім того, було обіцяно проведення ремонту інших вулиць і тротуарів, зокрема, вулиці Карпенка та тротуару на вул. Тараса Шевченка. Частину підготовчих робіт уже завершили, але основна робота ще попереду.

Загалом «Слово і Діло» зареєструвало 84 виконані обіцянки міського голови Тернополя, а що з обіцяного йому поки що не вдалося виконати - дивіться на нашому сайті. 


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...