Луганські сепаратисти намагаються заручитися підтримкою шахтарів

Читать на русском

Озброєні бойовики так званої Луганської народної республіки намагаються змінити керівництво шахт області.

Про це заявив керівник Незалежної профспілки шахтарів Михайло Волинець, пише «Слово і Діло» з посиланням на «Радіо Свобода».

«Сепаратисти в Луганській області протягом останніх кількох днів намагаються змінити керівників підприємств. Керівники несуть відповідальність за організацію виробництва, життя шахтарів, техніку безпеки, виплату зарплати, а сепаратисти намагаються призначити своїх людей, які виконуватимуть їхні вказівки», – заявив Волинець. Він також вважає, що це робиться навмисно для того, щоб заблокувати роботу гірничовидобувних підприємств.

Незаконна зміна керівництва та зупинка роботи шахт спричинить зупинку перерахування дотацій на роботу гірників. Михайло Волинець упевнений, що саме цього і домагаються ЛНРівці.

«Це робиться для того, щоб зірвати виробничі процеси, порушити роботу шахти, обурити шахтарів, і таким чином підштовхнути їх боротися проти влади, аби вони стали на бік сепаратистів», – пояснює голова шахтарської профспілки.

Нагадаємо, в Міністерстві енергетики та вугільної промисловості «Слову і Ділу» пояснили, що держава не здатна забезпечити додаткову охорону шахт. Незважаючи на те, що на шахтах Донбасу зберігаються значні запаси промислової вибухівки, їхньою охороною займаються загони самооборони.

Поза тим, сам міністр енергетики Юрій Продан пообіцяв українській вугільній промисловості повноцінне фінансове забезпечення до кінця 2014 року.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
Загрузка...