Ляшко без сорому змагається з Тимошенко, хоча обіцяв цього не робити

Читать на русском

13 листопада 2013 нинішній кандидат у президенти Олег Ляшко обіцяв не висувати свою кандидатуру у разі, якщо в гонці візьме участь екс-прем'єр Юлія Тимошенко. Але не дивлячись на те, що Тимошенко бере участь у виборах, Ляшко також подав свою кандидатуру на посаду президента.

28 березня 2014 Олег Ляшко подав документи в ЦВК для реєстрації його кандидатом на посаду Президента України. А 29 березня з'їзд ВО "Батьківщина" підтримав кандидатуру Юлії Тимошенко, яка заявила про намір брати участь у позачергових виборах президента.

З 86 обіцянок Ляшко виконав лише дві - зареєстрував у Верховній Раді законопроект про звільнення Юлії ТимошенкоЮрія Луценка та інших політичних в'язнів, і до цього дня не вступив до складу «Партії регіонів».

В ході передвиборної кампанії Ляшко дав половину з усіх зафіксованих системою «Слово і Діло» обіцянок. Ляшко пообіцяв радикально збільшити бюджет Збройних Сил Українивстановити європейські ціни на поставку з України до Криму прісної води, газу, електроенергії, а також пообіцяв залишити Луганщину у складі України .

Крім цього Ляшко пообіцяв повернути Крим Україна. Варто відзначити, що дана обіцянка давали ще ряд політиків, серед них кандидати в президенти - Юлія ТимошенкоПетро ПорошенкоАрсеній ЯценюкСергій Тігіпко, Валерій ДубільІгор Побер.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися: