Охендовський розповів, які фактори можуть зірвати президентські вибори

Очільник Центральної виборчої комісії Михайло Охендовський назвав два фактори, які ймовірно можуть зірвати вибори Президента України.

«За винятком двох малоймовірних можливостей, а це введення або надзвичайного, або воєнного становища у нас в країні, говорити про зрив виборів немає жодних підстав», - вважає Охендовський, пише «Слово і Діло».

  Водночас голова ЦВК назвав три фактори, які стануть запорукою успішного проведення чесних виборів в Україні. «По-перше, це робота виборчих комісій. Тут потрібно говорити не тільки про ЦВК, а й про окружні комісії, територіальні комісії та виборчі дільниці», - заявив чиновник.

Другий фактор, за його словами, - ставлення самих кандидатів до ведення кампанії. «Якщо між ними буде укладено такий негласний пакт про чесні вибори, тоді можна не сумніватися, що другий фактор проявить себе повною мірою», - вважає Охендовський.

«Третій фактор - суспільство та його готовність протидіяти можливим порушенням і фальсифікації і не приймати можливі пропозиції кандидатів щодо покупки голосів. Це залежить від конкретного виборця», - підсумував очільник Центрвиборчкому.

Нагадаємо, раніше Михайло Охендовський повідомив, що ЦВК завершила реєстрацію кандидатів у президенти .


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...