Гройсман зможе організувати роботу Тетерука – експерт

Читать на русском

У Володимира Гройсмана чудовий досвід адміністративної діяльності, тож він цілком зможе організувати і налагодити роботу своїх заступників.

Про це «Слову і Ділу» розповів політичний експерт Костянтин Матвієнко, коментуючи можливе обрання комбата Андрія Тетерука на посаду першого віце-спікера Верховної Ради.

«У Гройсмана є чудовий досвід адміністративної роботи, саме Гройсман організовує роботу апарату Верховної Ради. Якщо будуть чітко визначені функціональні обов'язки його заступників, він зможе організувати їх роботу», – заявив Матвієнко.

Чи справиться з цією посадою Тетерук, залежатиме, знову ж таки, наскільки чітко будуть визначені його функціональні обов'язки.

«Якщо буде чітко підібраний апарат помічників – першого заступника і заступника голови Ради, то я не бачу жодних проблем в тому, щоб ця посада була нормально забезпечена. Тут величезну роль гратиме саме фаховість працівників, які працюватимуть з ним (Гройсманом – Ред.) безпосередньо», – зазначає Матвієнко.

Говорити, впорається Тетерук з цією посадою, чи ні – зарано, переконаний політолог Євгеній Магда.

«Народний депутат, за якого проголосує 226 і більше його колег, має право посісти ту посаду, на яку його висувають. Тому говорити добре це чи погано, на сьогоднішній момент немає сенсу, давайте спочатку людину оберуть і подивимось,як він працюватиме», – говорить політичний експерт.

Читайте також: Порошенко не став зволікати з громадянством для майбутніх міністрів

Як відомо, депутат від «Блоку Петра Порошенка» Олександр Черненко прогнозує, що першим заступником спікера парламенту буде обраний командир добровольчого батальйону «Миротворець» Андрій Тетерук.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися: