Росія навряд чи піде на ринкові умови для нашої держави

Читать на русском

Чи піде Євросоюз на допомогу Україні в погашенні 3 млрд доларів залежить від того, як далі поводитиметься «Путінська Росія» по відношенню до України і як врегульовуватиметься це питання.

Таку думку «Слову і Ділу» висловив відомий український економіст Олександр Охрименко, коментуючи заяву глави Міненерго Росії Олександра Новака про те, що Всесвітній банк і МВФ можуть стати гарантами оплати боргу України в 3,1 млрд дол.

«Насправді, теоретично, МВФ дійсно може погасити борг України, але чи буде це реально — сумніваюся. Питання залишається і в тому, які умови будуть у випадку домовленостей. Поки війна і «путінський» наступ не припиниться, думаю Україні не варто розраховувати на позитивний результат. Росія навряд чи піде на ринкові умови і прийнятні ціни для нашої держави», - стверджує Охрименко.

За його словами, в сторін різне розуміння реструктуризації боргу, що залишився, тому подальші події також залежатимуть від рішення Арбітражного суду. 

Читайте також: Україна поки не збирається виплачувати газовий борг Росії

Нагадаємо, раніше «Слово і Діло» повідомляло про те, що до кінця року газ в Україні може подорожчати в 4 рази.Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися: