Окупанти обстріляли три райони Дніпропетровщини, є загиблі та понад десяток поранених

Російські війська завдали серії ударів по Дніпропетровщині, масовано атакувавши три райони області. Внаслідок обстрілів загинули вісім людей, ще 11 цивільних отримали поранення.

Про це повідомив очільник Дніпропетровської ОВА Олександр Ганжа в Telegram.

Згідно з його словами, протягом доби вівторка, 12 травня, окупанти майже 30 разів били по території області. Основні удари припали на Нікопольський район – під вогнем опинилися райцентр, Марганецька, Мирівська,  Покровська і Червоногригорівська громади.

«Постраждали троє людей. 16-річний юнак госпіталізований в стані середньої тяжкості. Ще один 16-річний та 21-річний хлопці на амбулаторному лікуванні», – йдеться у повідомленні.

Крім того, російські війська атакували Дубовиківську та Миколаївську громади, внаслідок чого загинули двоє цивільних.

«Ще 9 осель пошкоджені через удар по району напередодні вдень. Загинули 4 людини, ще четверо – постраждали. Трьох з них ушпиталили. 50-річний чоловік у важкому стані», – написав керівник області.

Він додав, що у Кривому Розі були пошкоджені підприємство, інфраструктура та газогін. У результаті російської атаки на місто двоє людей загинули, ще четверо – постраждали.

Нагадаємо, у ніч на 5 травня російська окупаційна армія вдарила безпілотниками по Запоріжжю, Дніпру та Броварах на Київщині, внаслідок чого постраждали щонайменше п'ятеро цивільних. Також окупанти атакували безпілотниками Дніпро й у ніч на 7 травня.

Крім цього, попри оголошення перемир’я, армія рф атакувала Дніпропетровську область і 9 травня. Вони завдали ударів по двох районах артилерією та безпілотниками. Внаслідок обстрілів загинули двоє людей, ще двоє отримали поранення.

Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».

Візуальна аналітика від редакції «Слово і діло» – у Telegram-каналі Pics&Maps.

АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО