У Новій Зеландії на берег викинулися близько 50 чорних дельфінів. Дев'ять з них загинули.
Як повідомляє Radio New Zealand, рейнджери, які прибули на місце події, виявили 49 чорних дельфінів, заблокованих на мілині віддаленої коси Феруелл-спіт в затоці Голден Бей.
За словами співробітника департаменту збереження природної та історичної спадщини Нової Зеландії Аманди Харві, дельфіни, які лишилися живими, «почуваються загалом добре».
Нагадаємо, у 2017 році на мілині коси Феруелл-спіт вже була зафіксована масова загибель чорних дельфінів. З 700 заблокованих на мілині тварин вдалося повернути в море 450, ще 250 особин загинули.
Також ми писали, що Україна бере участь в міжнародному авіаобліку дельфінів у Чорному морі. Тварин фіксують з допомогою фото та відео.
Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».
Візуальна аналітика від редакції «Слово і діло» – у Telegram-каналі Pics&Maps.