Рада затвердила санкції проти Нікарагуа

Верховна рада схвалила проєкт постанови №4689, яким президент Володимир Зеленський запропонував запровадити санкції проти республіки Нікарагуа.

Таку пропозицію на засіданні у вівторок, 2 лютого, підтримали 322 нардепи.

Прийнятий проєкт постанови ухвалив рішення Ради національної безпеки і оборони від 1 лютого 2021 «Про застосування секторальних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) до республіки Нікарагуа».

У документі сказано, що ведення санкцій проти Нікарагуа обумовлено призначенням «почесного консула» в анексованому Росією Криму. Ним став одіозний Олег Белавенцев, якого ще у 2019 році суд Києва заочно засудив до 13 років позбавлення волі за посягання на територіальну цілісність України.

Раніше Україна відправила ноту уряду Нікарагуа з вимогою негайно скасувати неправомірне рішення про призначення «консула» в окупованому Росією Криму.

Нагадаємо, відповідну постанову Зеленський вніс до парламенту 1 лютого.

Раніше Україна запровадила санкції проти громадянина Китаю і чотирьох компаній.

Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».

Візуальна аналітика від редакції «Слово і діло» – у Telegram-каналі Pics&Maps.

АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО