В Ужгороді вийшли на новий тарифний мітинг

В Ужгороді протестували проти підвищення цін на газ та електроенергію. Люди зібрались під будівлею Закарпатської обласної державної адміністрації.

Про це повідомляє сайт Mukachevo.net.

Люди обурені, адже багато хто просто не в змозі оплатити комунальні послуги за такими тарифами.

До протестувальників вийшов голова Закарпатської ОДА Анатолій Полосков, який повідомив, що напередодні уряд прийняв рішення про зниження ціни на газ на 30%.

Однак місцевих жителів це не дуже заспокоїло, адже не відомо чи діятиме зниження ціни і після карантину.

Також мітингувальники вимагали представника влади пояснити, чому розділили тариф на газопостачання та доставку та що буде далі з тарифом на електроенергію.

Раніше повідомлялось, що Кабінет міністрів на тлі протестів в країні через високі тарифи вирішив впровадити державне регулювання ціни на газ для населення. Однак МВФ занепокоєний такими планами українського уряду.

Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».

Візуальна аналітика від редакції «Слово і діло» – у Telegram-каналі Pics&Maps.

АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО