На сьогоднішній день туристи з України можуть подорожувати до 52 країн. Протягом місяця список поповнили Йорданія, Колумбія, Нігерія і Гана.
Про це заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба на брифінгу в середу, 30 вересня.
«Хоча туристичний сезон завершився, подорожувати можна. І станом на зараз таких країн 52. З минулого брифінгу, 3 вересня, додалося 4 країни», - сказав Кулеба.
За даними МЗС, сьогодні українцям дозволений в'їзд до таких країн: США, Мексика, Домініканська Республіка, Колумбія, Еквадор, Уругвай, Ірландія, Великобританія, Білорусь, Сербія, Північна Македонія, Албанія, Болгарія, Туреччина, Вірменія, Казахстан, Іран, Афганістан, Ірак, Йорданія, Ліван, Єгипет, Судан, Чад, Нігерія, Бенін, Того, Гана, Буркіна-Фасо, Сьєрра-Леоне, Південний Судан, Ефіопія, Сомалі, Джібуті, Кенія, Танзанія, Руанда, Бурунді, Малаві, Замбія, Мальдіви , Корея.
Нагадаємо, раніше в МЗС закликали українців утриматися від поїздок до Вірменії, Азербайджану, і не відвідувати Нагорний Карабах.
У МЗС також пояснили ситуацію по безвізу з Євросоюзом.
Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».
Візуальна аналітика від редакції «Слово і діло» – у Telegram-каналі Pics&Maps.