У ДПСУ розповіли про ситуацію на кордоні з Білоруссю

Станом на ранок 18 вересня українські прикордонники не спостерігають активних дій щодо посилення кордону з боку Білорусі. При цьому біля кордону продовжують залишатися близько тисячі хасидів.

Про це повідомив помічник голови Держприкордонслужби України, прессекретар Андрій Демченко в п'ятницю, 18 вересня, передає РБК-Україна.

«Наразі ми не спостерігаємо збільшення кількості техніки, руху великої кількості техніки, або збільшення кількості прикордонних нарядів», - сказав Демченко.

Він нагадав, що за рішенням уряду України закритий пункт пропуску «Нові Яриловичі». Водночас залишаються відкритими шість КПВВ.

При цьому Демченко уточнив, що на білоруській стороні кордону з Україною продовжують залишатися приїжджі з Ізраїлю паломники-хасиди. За його словами, «їх кількість не змінюється - близько тисячі осіб».

Нагадаємо, ввечері 17 вересня стало відомо, що президент Білорусі Олександр Лукашенко вирішив закрити кордон з Литвою і Польщею, а кордон з Україною «зміцнити».

Також повідомлялося, що влада Ізраїлю закликали хасидів повертатися додому.

Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».

Візуальна аналітика від редакції «Слово і діло» – у Telegram-каналі Pics&Maps.

АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО