У ніч проти 15 серпня російські війська атакували Україну баражуючими боєприпасами «Бандероль» та 152 ударними безпілотниками різних типів. Силам ППО вдалося знешкодити більшість ворожих цілей.
Про це повідомили у Повітряних Силах ЗСУ.
Як росія модернізує «шахеди»: модифікації та основні характеристикиЗа роки війни росія випустила багато модифікацій іранських «шахедів», які мають різну швидкість, дальність польоту і бойову частину. Детальніше про «шахеди» та «герані» – на інфографіці.
Як зазначається, сьогодні вночі противник атакував 152 ударними БПЛА типу Shahed (в т.ч. реактивними), «Гербера», баражуючими боєприпасами «Бандероль» і дронами-імітаторами типу «Пародія» із напрямків: Курськ, Орел, Міллерово, Приморсько-Ахтарськ – рф, і тимчасово окупований Донецьк.
Протиповітряною обороною було збито або подавлено 124 ворожі безпілотники типу Shahed, «Гербера» та дрони інших типів, а також 3 баражуючі боєприпаси «Бандероль» на півночі, півдні та сході країни.
Повітряний напад відбивали авіація, зенітні ракетні війська, підрозділи РЕБ та безпілотних систем, мобільні вогневі групи Сил оборони України.
Зафіксовано влучання на 16 локаціях, а також падіння збитих цілей (уламків) на одній локації.
Нагадаємо, у ніч на 15 серпня окупанти вдарили безпілотниками по багатоповерхівці в Марганці. Внаслідок атаки загинула тримісячна дитина, ще 11 людей отримали поранення, серед них є діти.
Також стало відомо, що в Україні тестують реактивний перехоплювач зі швидкістю понад 600 км/год.
Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».
Візуальна аналітика від редакції «Слово і діло» – у Telegram-каналі Pics&Maps.
ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ YOUTUBE КАНАЛ
та дивіться першими нові відео від «Слово і діло»