Боксер Усик вирішив відмовитися від усіх своїх чемпіонських поясів

Читати російською
Фото: MB Media / Icon Sport

Український боксер Олександр Усик ухвалив рішення звільнити свої чемпіонські пояси у надважкій вазі за версіями IBF, WBA, WBC та IBO.

Відповідну заяву було опубліковано в Instagram.

До 132 мільйонів доларів: розмір гонорарів Усика за професійні бої у важкій категоріїНайбільші гонорари Олександру Усику принесли реванші з Джошуа, Ф’юрі та Дюбуа. «Слово і діло» показує на інфографіці, скільки команда українського боксера заробила за 9 поєдинків у важкій вазі.

«Сьогодні хороший день, щоб сказати про те, що я хочу залишити всі свої пояси, якими сьогодні володію. Зробити їх вільними, щоб хлопці, які стоять в черзі за ними, боксували», – сказав боксер.

Усик зазначив, що відмова від поясів не означає його уходу з професійного спорту.

«У мене ще є «last dance», – повідомив він, маючи на увазі, що в майбутньому планує провести ще один бій.

Усик також додав, що рішення відмовитися від поясів було свідомим і що воно «відкриє нові можливості».

Нагадаємо, наприкінці травня Олександр Усик переміг нідерландського боксера Ріко Верховена на арені в єгипетській Гізі та захистив свій пояс чемпіона світу в надважкій вазі за версією WBC. Після бою Верховен подав офіційну апеляцію на результат поєдинку.

Варто також зазначити, що нещодавно український боксер зустрівся з президентом США Дональдом Трампом у Вашингтоні. Усик також відвідав турнір UFC Freedom 250, який пройшов прямо на території Білого дому.

Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».

Візуальна аналітика від редакції «Слово і діло» – у Telegram-каналі Pics&Maps.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ YOUTUBE КАНАЛ

та дивіться першими нові відео від «Слово і діло»
Поділитися: