Нічна атака на Київ: відомо про загиблого та понад 30 постраждалих, у ДСНС показали наслідки

Читати російською
Фото ДСНС

Унаслідок масованої російської атаки на Київ у ніч на 14 травня загинула людина, також відомо про 31 постраждалого. У Дарницькому районі, де внаслідок влучання обвалився будинок, триває пошуково-рятувальна операція.

Про це повідомили у поліції та ДСНС.

Станом на 7:30 стало відомо, що внаслідок атаки загинула одна людина, ще щонайменше 31 людина дістала поранення, серед них – дитина.

Як повідомили у поліції, вночі під ударом опинилося 9 районів столиці: Шевченківський, Печерський, Дарницький, Дніпровський, Оболонський, Cолом'янський, Деснянський, Святошинський та Голосіївській.

Рятувальники уточнили, що найбільших руйнувань зазнав Дарницький район, де сталося влучання у багатоповерховий житловий будинок. Унаслідок удару там обвалилися конструкції. Рятувальникам вдалося евакуювати 27 людей. Наразі тривають пошуково-рятувальні роботи на місці обвалу конструкцій багатоповерхового будинку, де під завалами можуть перебувати люди.

У Солом’янському районі через атаку загорівся припаркований автомобіль, а в Голосіївському уламки впали на проїжджу частину.

У Святошинському районі уламки безпілотників впали на відкриту територію.

В Оболонському районі уламки пошкодили триповерхову будівлю паркінгу та бізнес-центру. За іншою адресою пошкоджено квартиру на 12-му поверсі житлового будинку, а також зафіксовано влучання у 25-поверхову недобудову. Повідомляється про травмованих.

У Дніпровському районі після атаки виникла пожежа на даху п’ятиповерхового житлового будинку, де виявили одного постраждалого. Також зафіксовано влучання безпілотника у п’ятиповерхівку, пошкодження приватного будинку та займання гаражів і припаркованого автомобіля.

У столиці продовжується ліквідація наслідків атаки.

Нагадаємо, масштабна російська атака триває від учора, а радник міністра оборони Михайла Федорова, Сергій «Флеш» Бескрестнов, припускав, що масштабний обстріл триватиме до 14 травня.

Як раніше повідомлялося, у декількох районах Києва внаслідок атаки вночі 14 травня зафіксували падіння уламків та пошкодження житлових і нежитлових будівель.

Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».

Візуальна аналітика від редакції «Слово і діло» – у Telegram-каналі Pics&Maps.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: