В окупованому Алчевську після атаки горить металургійний комбінат

Читати російською
Фото: exilenova_plus

У ніч на понеділок, 30 березня, в окупованому Алчевську на Луганщині після атаки сталася пожежа на території металургійного заводу.

Про це повідомляють моніторингові ресурси, зокрема канал Exilenova+.

Які оборонні заводи та підприємства рф потрапили під атаку у 2025 роціСкільки разів атакували підприємства російського ВПК у 2025 році та які заводи були під ударами найчастіше – на інфографіці.

За словами очевидців, уночі було чутно серію вибухів, а згодом з'явилися повідомлення про пожежу на території промзони.

Попередньо відомо, що атака дронів була спрямована на підстанцію та Алчевський металургійний комбінат.

Після ударів у місті та на околицях зникло електропостачання, а біля комбінату спалахнула масштабна пожежа. Момент відключення світла та наслідки удару зафіксовані на відео.

Варто зауважити, що Алчевський металургійний комбінат є критично важливим для ворога, позаяк тут відливають заготовки для артилерійських снарядів великого калібру та виробляють броньовану сталь. Завод безпосередньо задіяний у забезпеченні боєприпасами та ремонті військової техніки окупаційних військ.

Нагадаємо, підприємство в Алчевську вже було під ударом 20 березня.

А раніше бійці підрозділу «Фенікс» точним ударом знищили рухому радіорелейну багатоканальну станцію зв'язку ворога – Р-416Г-МС на Луганщині.

Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».

Візуальна аналітика від редакції «Слово і діло» – у Telegram-каналі Pics&Maps.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: