Уночі суботи, 7 березня, у Харкові балістична ракета влучила в багатоповерхівку в Київському районі міста.
Про це повідомив мер Харкова Ігор Терехов.
За його словами, підтвердилося пряме влучання ракети в житловий будинок на території Київського району. Терехова каже, що на місці удару спалахнула пожежа, а під завалами, ймовірно, перебувають люди.
Тим часом керівник Харківської ОВА Олег Синєгубов повідомив, що внаслідок ворожого обстрілу Харкова постраждала дитина, ще двоє людей отримують допомогу лікарів.
Пізніше він уточнив, що постраждав 11-річний хлопчик.
Інформація про наслідки атаки ще уточнюється.
Нагадаємо, уночі 7 березня росіяни знову атакують територію України дронами та ракетами. Вибухи лунали в Києві, на Київщині, Полтавщині, Вінниччині, Одещині та інших областях.
Раніше президент Володимир Зеленський попереджав, що росіяни весною продовжать удари по Україні та будуть атакувати інфраструктуру.
Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».
Візуальна аналітика від редакції «Слово і діло» – у Telegram-каналі Pics&Maps.
ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ YOUTUBE КАНАЛ
та дивіться першими нові відео від «Слово і діло»