Станом на ранок 28 січня у Києві без теплопостачання залишаються ще 737 житлових будинків. Ситуація з опаленням у столиці залишається складною.
Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко.
«737 житлових будинків столиці на сьогодні без тепла. Переважна більшість із них – на Троєщині. Частина – в кількох інших районах», – йдеться у повідомленні.
Комунальні служби та енергетики працюють цілодобово, ремонтують пошкоджену внаслідок ворожих дій критичну інфраструктуру.
Кличко додав, що над усуненням проблем з теплопостачанням у Києві працюють понад тисячу комунальників. Столичним фахівцям допомагають бригади зі Львова, Полтави, Чернігова, Вінниці, Житомира, Миколаєва, Одеси, Рівного, Кропивницького, Київської області та деяких інших міст, а також бригади «Укрзалізниці».
Нагадаємо, у вівторок, 27 січня, у Києві в частині житлових будинків було тимчасово обмежено постачання гарячої води для відновлення централізованого опалення.
Міністр енергетики Денис Шмигаль розповідав, як саме у Києві відновлюватимуть опалення і світло після атак на ТЕЦ.
Водночас, ситуація з теплопостачанням у Києві залишається складною, через це у столиці розгортають додаткові Пункти незламності.
Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».
Візуальна аналітика від редакції «Слово і діло» – у Telegram-каналі Pics&Maps.
ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM
найважливіше від «Слово і діло»