Жительку Краматорська засудили до 15 років ув'язнення за коригування російських ударів

Читать на русском
Getty Images

Агентка російських спецслужб, яка коригувала ворожі атаки по Краматорську та околицях міста, отримала вирок – 15 років ув'язнення з конфіскацією майна.

Про це повідомляє Служба безпеки України у Telegram.

За даними слідства, завдання ворога виконувала 54-річна місцева бібліотекарка, яку російські окупанти завербували через її знайому з країни-агресора. Її викрили восени 2024 року.

Як встановило розслідування, серед основних «цілей», по яких вона коригувала обстріли, були запасні командні пункти, склади з боєприпасами та вогневі позиції артилерії ЗСУ.

Зазначається, що для отримання розвідданих зловмисниця відвідувала прифронтову місцевість та знімала локації українських військ на телефонну камеру.

Співробітники СБУ затримали зрадницю за місцем проживання, після чого під час обшуків вилучили в неї смартфон із доказами її співпраці з ФСБ.

За матеріалами Служби безпеки суд визнав її винною за ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану).

Як відомо, нещодавно у Києві затримали місцевого жителя, який під час обстрілів знімав і публікував у соцмережах інформацію про роботу та розташування української протиповітряної оборони.

Нагадаємо, СБУ спільно із Національною поліцією затримала 24-річну жінку, яка 4 січня підірвала автомобіль військовослужбовця в Оболонському районі Києва.

А у листопаді Служба безпеки України затримала 18-річного студента, який виготовляв саморобні вибухові пристрої для терактів у Дніпрі.

Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».

Візуальна аналітика від редакції «Слово і діло» – у Telegram-каналі Pics&Maps.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: