Зеленський анонсував засідання Кабміну та зустрічі в Європі наступного тижня

Читать на русском
Фото: Reuters

Президент України Володимир Зеленський анонсував на понеділок, 5 січня, засідання Кабінету міністрів України, присвячене кадровим ротаціям, а також зустрічі в Європі наступного тижня, які стосуються мирних переговорів.

Про це йдеться у вечірньому зверненні українського президента.

Зеленський наголосив, що Україна готується до обох можливих варіантів подальшого розвитку подій — як до дипломатії, так і до подальшої активної оборони.

«Готуємось уже й до наступного дипломатичного тижня – будуть зустрічі в Європі, які мають стати для України ще одним внеском у наш захист і в наближення закінчення війни. До обох варіантів подальшого розвитку подій Україна підготується: дипломатія, яку ми забезпечуємо, чи подальша активна оборона, якщо тиску партнерів на росію виявиться недостатньо», – заявив він.

Згідно зі словами Зеленського, сьогодні, 4 січня, він провів розмову з прем'єр-міністеркою Юлією Свириденко. Також він додав, що триває активна робота на безпековому напрямку.

«На завтра готується засідання Кабінету міністрів України. Важливо, щоб зміни продовжувались. Сьогодні ж детально працювали на безпековому напрямку. Державна прикордонна служба України буде змінюватись. І ми обговорили також з міністром внутрішніх справ України Клименком відповідні напрямки змін, продовжимо завтра», – сказав президент.

Раніше він заявляв, що вже провів співбесіди з кандидатами на посади п'яти обласних військових адміністрацій.

«Найближчим часом будуть призначення: Вінниччина, Дніпровщина, Полтавщина, Тернопільщина та Чернівецька область. Дякую керівникам, які працювали на відповідних посадах. Прізвища нових очільників - по завершенню формальних процедур із підготовки призначень», – написав Зеленський у соцмережах.

Як відомо, напередодні президент анонсував призначення нових керівників у п'ятьох регіонах. Також Зеленський заявив про перезавантаження керівництва «абсолютно всіх» правоохоронних структур.

Нагадаємо, 6 січня лідери країн «Коаліції охочих» мають зустрітися для переговорів у Франції.

Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».

Візуальна аналітика від редакції «Слово і діло» – у Telegram-каналі Pics&Maps.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: