У Костянтинівці в суботу, 8 листопада, російські окупаційні війська атакували ударним FPV-дроном броньоване авто гуманітарної місії, у якому перебували австрійський та іспанська журналісти. Внаслідок російського удару ніхто не постраждав.
Про це повідомляють начальник МВА Костянтинівки Сергій Горбунов та волонтер гуманітарної місії «Проліска» Євген Ткачов на сторінках у Facebook.
Згідно зі словами Горбунова, ворог застосував ударний FPV-дрон на оптоволокні. Постраждалих немає, проте зазнав пошкоджень броньований автомобіль гуманітарної місії, який використовувався для евакуації цивільного населення з міста Костянтинівка.
«За попередніми даними, удар прийшовся безпосередньо по транспортному засобу під час виконання ним гуманітарного завдання. Усередині перебували співробітники місії, які, на щастя, не постраждали. Автомобіль отримав значні механічні пошкодження», – зазначив керівник адміністрації.
Водночас австрійський журналіст Крістіан Вершюц повідомив, що їхав Донеччиною разом зі співробітниками української гуманітарної організації та іспанською журналісткою. Команда мала намір зняти евакуацію, що відбувалася в Костянтинівці.
Нагадаємо, 23 жовтня у Краматорську внаслідок удару російського безпілотника «Ланцет» загинули журналістка телеканалу «Freedom» Олена Губанова та оператор Євген Кармазін. Ще один журналіст отримав поранення.
Президент Володимир Зеленський заявив, що з початку повномасштабної війни в Україні загинуло вже щонайменше 135 працівників медіа.
Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».
ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM
найважливіше від «Слово і діло»