У Берліні аеропорт зупиняв роботу через невідомий дрон

Читать на русском
Фото Berlin Brandenburg Airport / Willy Brandt

У столиці Німеччини ввечері в п'ятницю тимчасово призупинили польоти в аеропорту Берлін-Бранденбург через появу безпілотника. Правоохоронці не змогли виявити дрон під час пошуків.

Про це повідомляє Die Welt.

«Невідомі» дрони над Європою: у небі яких країн фіксували БПЛА у вересніНайбільшу кількість невідомих дронів у вересні 2025 року зафіксували над Данією, а також над Норвегією та Швецією. Детальніше про інциденти з БПЛА – на інфографіці.

Як пише видання, берлінський аеропорт BER був змушений призупинити авіасполучення через появу безпілотника. Польоти припинили з 20:08 до 21:58. Потім служби безпеки скасували тривогу щодо дрона. В результаті кілька рейсів зі Стокгольма, Анталії, Гельсінкі та Лондона були перенаправлені в інші аеропорти, що спричинило значні затримки.

Поліція розпочала пошуки БПЛА, залучивши вертоліт, проте виявити дрон не вдалося.

Нагадаємо, на початку жовтня дрони невідомого походження порушили польоти у другому за величиною аеропорту Німеччини у Мюнхені. До цього в Іспанії закривали аеропорт через появу невідомого безпілотника. Такі ж інциденти були у Данії, Норвегії та інших країнах Європи.

Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: