Унаслідок масованої російської атаки у ніч на 30 жовтня на Львівщині пошкоджені два об'єкти енергетичної інфраструктури.
Про це повідомив очільник Львівської ОВА Максим Козицький.
«Унаслідок комбінованого повітряно-ракетного удару, який відбувся в ніч на 30 жовтня, на Львівщині пошкоджені два об’єкти енергетичної інфраструктури. Через наслідки атаки по Україні у всіх областях, зокрема і в нашій, на жаль, довелося запровадити графіки погодинних відключень електроенергії», – йдеться у повідомленні.
В ОВА закликали громадян споживати електроенергію ощадливо.
Нагадаємо, вночі 30 жовтня російські війська здійснили чергову атаку на енергетику Україну. Зокрема, під удар потрапили теплоелектростанції ДТЕК, розташовані в різних регіонах. У компанії повідомили про серйозні пошкодження обладнання.
Як відомо, станом на ранок 30 жовтня внаслідок масованої атаки на енергетичну інфраструктуру у більшості регіонів України були запроваджені аварійні відключення електроенергії. Згодом вони були замінені на погодинні для стабілізації роботи енергосистеми.
Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».
ПІДПИСУЙТЕСЬ У GOOGLE NEWS
та стежте за останніми новинами та аналітикою від «Слово і діло»