Китай не зацікавлений у перемозі України над росією – Зеленський

Читать на русском
Фото: APA

Президент Володимир Зеленський заявив, що Китай допомагає росії та не зацікавлений у перемозі України над країною-окупантом.

Заява прозвучала на пресконференції у Брюсселі.

Під час удару рф над Україною зафіксували проліт трьох розвідувальних супутників КитаюПід час російського обстрілу 5 жовтня над Львовом зафіксували супутники серії Yaogan 33. Вважається, що це військові розвідувальні супутники.

Один із журналістів запитав, чи може Зеленський підтвердити, що Китай надає росії супутникові знімки для ударів по території України.

«Китай – це справді дуже важке питання, у нас немає навіть постійного діалогу із Сі Цзіньпінем. У нас були певні телефонні розмови, і він мені сказав, що він не продаватиме зброю росії. Я дійсно нічого не знаю про пакети озброєнь, але я знаю одне – Китай допомагає росії», – відповів Зеленський.

Він додав, що Пекін не допомагає Україні і що керівництво цієї країни «не зацікавлене у нашій перемозі та поразці росії».

Нагадаємо, раніше ЗМІ повідомляли, що Китай таємно постачає росії двигуни для дронів під виглядом холодильних установок.

А навесні ЗСУ взяли в полон двох громадян Китаю у складі російської армії. МЗС України тоді викликало посла КНР через участь китайських громадян у війні на боці рф.

Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: