Відсутність представника США на майбутньому засіданні Контактної групи з оборони України (формат «Рамштайн») не означає, що Вашингтон виходить з ініціативи.
Про це заявив генеральний секретар НАТО Марк Рютте під час брифінгу 4 квітня.
Яку військову, фінансову та гуманітарну допомогу анонсували союзники з початку рокуЄвропейський Союз та ще 11 країн з початку року анонсували виділення Україні військової, фінансової та гуманітарної допомоги.
Він зазначив, що Штати й надалі надаватимуть військову допомогу українським військовим, а для розмов про можливий вихід із «Рамштайну» немає підстав.
«Групу очолять інші країни – Британія та Німеччина. Але американські поставки та передача американських розвідданих в Україну продовжаться у звичайному режимі», – сказав Рютте.
Нагадаємо, що наступне засідання «Рамштайну» заплановане на 11 квітня. На засіданні головуватиме Велика Британія.
ЗМІ повідомили, що Міністр оборони США Піт Гегсет пропустить засідання Контактної групи з оборони України. Також не очікується, що Пентагон направить на захід інших високопосадовців чи представників.
Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».
ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM
найважливіше від «Слово і діло»