У Харкові спалахнула масштабна пожежа після атаки дронів

Читати російською
Фото: Суспільне Харків

У ніч на 2 лютого російський ударний безпілотник влучив у виробничо-складську будівлю в середмісті Харкова, спричинивши масштабну пожежу на площі близько 2000 кв. м.

Про це повідомляє Суспільне з посиланням на речника ДСНС у регіоні Євгена Василенка.

«Поцілили у виробничо-складську будівлю, сталася масштабна пожежа. Горять текстильні вироби, сировина з поліефіру. На місці працюють підрозділи ДСНС: вісім відділень, 45 рятувальників. За попередніми даними, поранених немає», — розповіли у ДСНС.

Як відомо, вибух пролунав близько опівночі. Локалізувати пожежу рятувальникам вдалося за півтори години.

За даними речника обласної прокуратури Дмитра Чубенка, для атаки росіяни використовували безпілотники типу «Шахед». Це уже третє влучання безпілотниками такого типу по цивільним складам та житловим будинка міста протягом тижня.

Нагадаємо, окупаційні війська росії в ніч на 2 лютого завдали удару по Садівській громаді Сумської області. Внаслідок атаки пошкоджені житлові будинки.

А вранці 1 лютого російські окупаційні війська здійснили запуск БПЛА та ракет по території України. Під ударом опинилися Харківська, Полтавська та Сумська області.

Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: