Військово-обліковий документ відтепер можна отримати у ЦНАПі – деталі від Мінцифри

Читать на русском
Військовозобов'язані українці зможуть оформити військово-обліковий документ із QR-кодом у Центрах надання адміністративних послуг (ЦНАП).
Фото: Чернівецька ОВА

Військовозобов'язані українці зможуть оформити військово-обліковий документ із QR-кодом у Центрах надання адміністративних послуг (ЦНАП).

Про це повідомляє Мінцифри у Telegram.

Ухилення від мобілізації та порушення правил військового обліку: як штрафуватимутьНа інфографіці – які штрафи загрожують за порушення правил призову, а також за порушення правил мобілізації.

Там зазначили, що послуга вже доступна. Документ можна оформити за 15 хвилин, якщо у Єдиному державному реєстрі призовників, військовозобов'язаних та резервістів є вся необхідна інформація про заявника.

У міністерстві розповіли, що процес отримання складатиметься з наступних етапів:

  • військовозобов'язаний приходить до ЦПАУ та надає актуальні дані про себе;
  • адміністратор вносить дані до електронної системи;
  • інформація автоматично підтягується в Оберіг;
  • заявник отримує військово-обліковий документ із QR-кодом.

«За вашим бажанням адміністратор надішле PDF-файл сформованого військово-облікового документа на електронну пошту або одразу роздрукує його. Він має таку ж юридичну силу, як і документ в електронній формі», – уточнили у Мінцифри.

Зазначається, що сформований у ЦНАП документ дійсний протягом року з моменту оформлення.

Сьогодні стало відомо, що серед військовозобов'язаних українців, які за останній місяць оновили свої дані, один мільйон та сто тисяч придатні до мобілізації.

Раніше в Міноборони заявили, що у додатку «Резерв+» незабаром з'явиться можливість отримати електронне направлення на проходження ВЛК, а також буде введено онлайн-рекрутинг.

ПІДПИСУЙТЕСЬ У GOOGLE NEWS

та стежте за останніми новинами та аналітикою від «Слово і діло»
Поділитися: