Апеляційна палата залишила в ВАКС справу ексдепутата Тернопільської райради

Читать на русском
Апеляційна інстанція не побачила підстав для задоволення прохання сторони захисту про направлення матеріалі справи до іншого суду.
фото: wunu.edu.ua

Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду залишила в ВАКС справу колишнього депутата Тернопільської районної ради Володимира Тимчія, адвоката Ростислава Лукашова та підприємця Ореста Самотяги про хабарництво.

Таке рішення 18 червня ухвалила АП ВАКС, повідомляє «Слово і діло».

«Клопотання захисника в інтересах обвинуваченого про направлення матеріалів кримінального провадження з Вищого антикорупційного суду до Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області – залишити без задоволення», – йдеться в рішенні.

Як відомо, антикорупційний суд відпустив Тимчія під особисте зобов'язання. На нього поклали наступні обов'язки: прибувати за першим викликом; повідомляти про зміну свого місця проживання та роботи; утримуватися від спілкування зі свідками та підозрюваними, а також здати на зберігання закордонні паспорти.

Нагадаємо, за версією слідства, підприємець Орест Самотяга підбурив потенційного покупця свого аграрного підприємства «Онікс» до надання неправомірної вигоди у сумі $20 тисяч судді Господарського суду Тернопільської області за ухвалення рішення на його користь, а також $300 тис. заступнику керівника Великоберезовицької громади Володимиру Тимчію та адвокату Лукашову за неперешкоджання в оформленні права власності та відмову від оскарження рішення суду. Водночас Тимчія та Лукашова підозрюють у вимаганні 300 тисяч доларів неправомірної вигоди. Тимчій склав повноваження депутата Тернопільської райради.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: