Орбан заявив, що НАТО планує «військову місію» в Україні

Читать на русском
Країни-члени НАТО мають намір провести військову місію на території України, але Угорщина не братиме у ній участі.
Фото: tagesschau.de

Країни-члени НАТО мають намір провести військову місію на території України, але Угорщина не братиме у ній участі.

Про це заявив прем'єр-міністр країни Віктор Орбан, його слова наводить Portfolio.hu.

НАТО обмежило обмін розвідданими з Угорщиною через позицію влади – ЗМІПівнічноатлантичний Альянс через занепокоєння позицією Угорщини щодо НАТО обмежило з країною обмін розвідувальною інформацією.

За його словами, Будапешт уже провів консультації із керівництвом блоку з цього приводу. При цьому Орбан не уточнив, що саме мається на увазі під військовою місією.

«Ми погодили це не тільки з генеральним секретарем (Йенсом Столтенбергом – ред.), але й з можливим новим генсеком (Марк Рютте – ред.) Ніхто з НАТО не чинитиме тиск на Угорщину», – сказав Орбан.

Угорський прем'єр також вважає, що Україна та союзники навряд чи зможуть перемогти росію.

«Захід хоче перемогти, але я думаю, що це безнадійно. Навіть якщо це вдасться, ціна буде настільки високою, що вона того не варта. Сотні тисяч українців та росіян загинули, майже мільйон дітей залишилися без батьків чи не можуть працювати. Ціле покоління опиниться у безвихідній ситуації», – заявив політик.

Нагадаємо, наприкінці травня стало відомо, що Франція може сформувати коаліцію країн ЄС із підготовки українських військових. 7 червня президент Франції Еммануель Макрон підтвердив цю інформацію.

У свою чергу, росія пообіцяла атакувати французьких інструкторів в Україні. Також своїх інструкторів готова відправити Литва.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: