Шольц пояснив, чому зволікають з новими санкціями проти рф

Читать на русском
Канцлер Олаф Шольц заявив, що Німеччина не блокує нові санкції проти росії, а працює над тим, щоб зробити їх максимально ефективними та раціональними.
Getty Image

Німеччина не блокує нові санкції проти росії, а працює над тим, щоб зробити їх максимально ефективними та раціональними.

Про це в інтерв’ю телеканалу заявив канцлер Німеччини Олаф Шольц.

За його словами, Берлін не блокує нові санкції проти росії, а інтенсивно працює з усіма іншими над санкційними пакетами. При цьому Німеччина намагається зробити обмеження максимально ефективними та раціональними, дозволяючи своїй економіці продовжувати експортувати товари до інших країн, окрім росії.

«Ми хочемо забезпечити, щоб це було зроблено якомога більш прагматично. Це те, що ми також робимо, консультуючись з німецькою економікою. Нам потрібно знайти хороше рішення. І як я вже казав, йдеться також про те, щоб поставити нашу економіку, яка дуже орієнтована на експорт, у таке становище, щоб вона могла експортувати товари, які точно нікуди більше не підуть», – заявив канцлер.

Нагадаємо, Politico з посиланням на кількох європейських дипломатів писало, що Німеччина та Франція не підтримують наміру Європейського союзу перекрити канал постачання люксових автомобілів до росії через Білорусь.

Тим часом G7 та ЄС розглядають посилення тиску на банки, які допомагають рф обходити санкції.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ YOUTUBE КАНАЛ

та дивіться першими нові відео від «Слово і діло»
Поділитися: