САП скерувала до суду справу школи під Івано-Франківськом

Читать на русском
Антикорупційна прокуратура закінчила досудове розслідування зверненням до суду з обвинувальним актом.
фото: «Слово і діло»

Спеціалізована антикорупційна прокуратура скерувала до суду справу за підозрою трьох осіб у заволодінні понад 14,8 млн грн під час будівництва школи у селі Чукалівка Івано-Франківської області.

Про це повідомляє прес-служба САП.

«Прокурор САП за матеріалами досудового розслідування НАБУ скерував до суду обвинувальний акт стосовно трьох осіб, серед яких особа, яку слідство вважає організатором злочину, ексдиректор Управління капітального будівництва в Івано-Франківській області та директор будівельної компанії, за обвинуваченням у заволодінні 14,8 млн грн, що були виділені на будівництво навчально-виховного комплексу у селі Чукалівка Івано-Франківської області», – інформує орган.

Раніше Вищий антикорупційний суд відмовився продовжувати розслідування цієї справи.

Нагадаємо, НАБУ і САП повідомили про підозру колишньому начальнику Управління капітального будівництва в Івано-Франківській області Володимиру Луніву та керівнику приватної компанії ТОВ «Украгробуд-інвест» Андрію Джусу.

За версією слідства, у 2021 році УКБ в Івано-Франківській області за результатами відкритого конкурсу уклало договір з підконтрольною директору УКБ компанією «Украгробуд-інвест» на будівництво шкільного закладу на загальну суму 45,6 млн грн. У вересні 2022 року у зв'язку з припинення діяльності УКБ об'єкт будівництва передали до Івано–Франківської міської ради та провели коригування проєктно-кошторисної документації.

Як з'ясувалось УКБ встигло перерахувати підконтрольній компанії 33,6 млн грн за роботи, виконання яких сторони зафіксували відповідними актами та довідками. Насправді ж роботи виконали лише частково, а решта, на суму понад 10 млн грн, так і залишилась на папері. Учасники оборудки надалі заволоділи коштами та перевели в готівку через підконтрольні організації.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: