НАБУ завершило розслідувати справу про будівництво школи під Івано-Франківськом

Читать на русском
Антикорупційні органи правопорядку завершили досудове слідство стосовно трьох осіб, підозрюваних у причетності до заволодіння коштами.
фото: if.informator.ua

Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура завершили розслідування справи за підозрою трьох осіб у заволодінні понад 14,8 млн грн під час будівництва школи у селі Чукалівка Івано-Франківської області.

Про це повідомляють прес-служби органів.

«22 березня 2024 року прокурор САП ухвалив рішення про завершення досудового розслідування у справі стосовно трьох осіб, серед яких особа, яку слідство вважає організатором злочину, колишній директор Управління капітального будівництва в Івано-Франківській області та директор будівельної компанії, причетних до заволодіння 14,8 млн грн, що були виділені на будівництво навчально-виховного комплексу у селі Чукалівка Івано-Франківської області. Наразі детективами НАБУ за дорученням прокурора САП відкрито матеріали справи стороні захисту для ознайомлення», – інформує САП.

Раніше Вищий антикорупційний суд відмовився продовжувати розслідування цієї справи.

Нагадаємо, НАБУ і САП повідомили про підозру колишньому начальнику Управління капітального будівництва в Івано-Франківській області Володимиру Луніву та керівнику приватної компанії ТОВ «Украгробуд-інвест» Андрію Джусу.

За версією слідства, у 2021 році УКБ в Івано-Франківській області за результатами відкритого конкурсу уклало договір з підконтрольною директору УКБ компанією «Украгробуд-інвест» на будівництво шкільного закладу на загальну суму 45,6 млн грн. У вересні 2022 року у зв'язку з припинення діяльності УКБ об'єкт будівництва передали до Івано–Франківської міської ради та провели коригування проєктно-кошторисної документації.

Як з'ясувалось УКБ встигло перерахувати підконтрольній компанії 33,6 млн грн за роботи, виконання яких сторони зафіксували відповідними актами та довідками. Насправді ж роботи виконали лише частково, а решта, на суму понад 10 млн грн, так і залишилась на папері. Учасники оборудки надалі заволоділи коштами та перевели в готівку через підконтрольні організації.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: