Італія готує новий пакет допомоги з ППО для України

Читать на русском
Італія готується незабаром надіслати Україні новий пакет військової допомоги з комплексами ППО SAMP/T.
Getty Images

Італія планує надіслати новий пакет військової допомоги з посиленням протиповітряної оборони України. Також країна погодила новий пакет на 140 мільйонів євро на розвиток української інфраструктури.

Про це повідомив міністр закордонних справ Італії Антоніо Таяні на полях конференції з відновлення України у Берліні у вівторок, 11 червня, передає Інтерфакс-Україна.

Посилення протиповітряної оборони України: чим цього року допомогають союзникиУкраїна терміново потребує посилення ППО. Які системи цього року передали чи обіцяли передати союзники.

«Першочергова стратегія для відновлення, для реконструкції – це захист української інфраструктури, українських будівель за допомогою системи протиповітряної оборони. І тому я хочу повідомити вам, що Італія готова відправити новий військовий пакет із SAMP/T для протиповітряної оборони України», – сказав він.

Міністр підкреслив, що Італія готова підтримати й інші сектори розвитку України.

«Є й друга новина. Новий пакет на 140 мільйонів євро для заходів щодо інфраструктури, залізниць, охорони здоров'я, агропродовольчого сектору, гуманітарного сектору, а також гірничодобувної промисловості. Це нове, останнє рішення італійського уряду», – повідомив Таяні.

Нагадаємо, недавно стало відомо, що Україна отримає від Німеччини ще одну систему ППО Patriot. Румунія також може передати Україні системи ППО Patriot.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ YOUTUBE КАНАЛ

та дивіться першими нові відео від «Слово і діло»
Поділитися: