Центр рекрутингу до ЗСУ відкрився у Миколаєві

Читать на русском
Центр рекрутингу української армії відкрився у місті Миколаїв, ставши 22-м центром по всій країні.
Фото Міноборони

В Україні запрацював 22-й Центр рекрутингу української армії. Він відкрився в місті Миколаїв.

Про це повідомляється на сайті Міністерства оборони України у середу.

Умєров розповів, які професії мають великий попит у рекрутингових центрах ЗСУУ рекрутингових центрах ЗСУ попитом користуються професії, які більше наближені до цивільного життя.

Центр створено Міноборони спільно з Генеральним штабом ЗСУ у співпраці з Миколаївською обласною адміністрацією та міською радою.

У ньому навчені рекрутери допомагатимуть громадянам вступити до лав Сил оборони, враховуючи їхню професію та громадянський досвід.

«Основне завдання центру - роз'яснення можливостей та умов військової служби. Тут не видають повістки, а допомагають зрозуміти, що чекає на потенційних військовослужбовців», – зазначив голова ОВА Віталій Кім.

Новий центр у Миколаєві пропонує понад 10 тисяч вакансій у різні підрозділи Сил оборони – Збройні сили України, Сили територіальної оборони, Національної гвардії та Державної прикордонної служби.

«Станом на сьогодні за кілька місяців до таких центрів рекрутингу вже звернулося понад 6000 осіб, 1800 з яких знаходяться на різних етапах рекрутингу», – додали в Міноборони.

Нагадаємо, нещодавно пункт рекрутингу до ЗСУ з'явився на львівському вокзалі.

Глава Міноборони розповів, які професії мають найбільший попит у рекрутингових центрах ЗСУ.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: