Суд вкотре залишив зупиненим слідство у справі екснардепа Логвинського

Читать на русском
Антикорупційний суд не побачив підстав для задоволення скарги захисника одного з підозрюваних на постанову детектива НАБУ.
фото: radiosvoboda.org

Вищий антикорупційний суд знову не скасував рішення про зупинення розслідування справи за підозрою колишнього народного депутата Георгія Логвинського та інших у заволодінні понад 54 млн грн державних коштів.

Таке рішення 20 травня ухвалив ВАКС, повідомляє «Слово і діло».

Захисник одного з підозрюваних у справі подав скаргу на постанову детектива НАБУ про зупинення досудового розслідування від 7 вересня 2023 року. Втім суд не побачив підстав для задоволення скарги.

«У задоволенні скарги відмовити», – йдеться в рішенні.

Нагадаємо, НАБУ і САП заочно повідомили про підозру екснардепу Георгію Логвинському у заволодінні 54 млн грн держбюджету. До цього органи запідозрили ще шість осіб у цій справі.

Слідство встановило, що підозрювані впродовж 2013-2016 рр. організували схему з використанням механізму звернення до Європейського суду з прав людини: ввели в оману європейську інституцію не поінформувавши її про всі обставин спірних правовідносин.

Як вважає слідство, для супроводу справи в ЄСПЛ екснардеп домовився з керівництвом Міністерства юстиції України, за сприяння якого урядовий уповноважений у справах ЄСПЛ підготував декларацію про дружнє врегулювання спору, на підставі якої зобов'язався сплатити на користь підконтрольного нардепу «Золотого мандарину ойл» 54,179 млн грн із державного бюджету України за зобов'язаннями, які виникли між двома приватними юридичними особами. У лютому 2016 року Мін'юст перерахувало вказану суму коштів.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: