У Bloomberg визначили середній вік українських бійців на фронті

Читать на русском
Середній вік українських бійців на фронті становить 43-45 років. У Bloomberg пишуть, що молодші 30 трапляються відносно рідко.
Getty Images

Середній вік українських бійців на фронті становить 43-45 років.

Про це йдеться в матеріалі Bloomberg.

Бронювання працівників від мобілізації: як це працюєНа інфографіці – як працює бронювання від мобілізації працівників критично важливих підприємств.

У матеріалі зазначають, що попри новий закон про мобілізацію, який знижує призовний вік, трудові ресурси залишаються проблемою. Високопоставлений військовий чиновник розповів агентству, що середній бойовий вік захисників ЗСУ становить 43-45 років.

За словами Павла Нарожного, який збирає кошти для українських бійців, більшості захисників, з якими він спілкується, по 40-45 років. Молодші за 30 трапляються відносно рідко.

«Ідею про те, що молодь повинна уникати поля бою, було закріплено в законі, донедавна призов на військову службу здійснювався лише для осіб старше 27 років. Нещодавно його було знижено до 25, але ситуація погіршується неефективним викликом тих, хто потрапляє в цільовий діапазон. Серед населення, переміщеного через бойові дії, багато молодих людей неможливо знайти», – додають журналісти.

Нагадаємо, 18 травня набув чинності новий закон про мобілізацію. Кабмін видав постанову, в якій уточнив низку питань. Зокрема, ТЦК зможуть вручати повістки у цілодобовому режимі, а строк дії висновку ВЛК про придатність скоротили до 1 року.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: