ВАКС вкотре продовжив обов'язки організатору справи Лозинського

Читать на русском
Антикорупційний суд підтримав клопотання прокурора САП про продовження строку дії обов'язків двох підозрюваних.
фото: «Слово і діло»

Вищий антикорупційний суд продовжив до 4 березня строк дії обов'язків, покладених на підприємця Сергія Кривого, якого НАБУ і САП підозрюють в організації надання 400 тисяч доларів неправомірної вигоди колишньому заступнику розвитку громад, територій та інфраструктури Василю Лозинському.

Таке рішення 4 січня ухвалив ВАКС, повідомляє «Слово і діло».

Як відомо, за Кривого внесли 10 млн грн застави і на нього поклали наступні обов'язки: прибувати за першим викликом; не відлучатись з Києва та Київської області без дозволу; повідомляти про зміну свого місця проживання та роботи; утримуватися від спілкування з низкою осіб та носити електронний браслет. Пізніше з нього зняли електронний браслет. Тому прокурор САП просив продовжити дію решти обов'язків.

«Клопотання задовольнити. Продовжити на строк дії ухвали строк дії обов'язків, покладених на підозрюваного (Сергія Кривого – ред.), у зв'язку із застосуванням щодо нього запобіжного заходу у виді застави. Строк дії ухвали - два місяці, до 04 березня 2024 року включно, але в межах строку досудового розслідування», – йдеться в рішенні.

Також до 4 березня ВАКС продовжив лише два обов'язки ще одного підозрюваного Олександра Крошки, а саме: здати закордонні паспорти та утримуватися від спілкування з низкою осіб.

Нагадаємо, НАБУ і САП завершили розслідування справи колишнього заступника міністра Василя Лозинського та інших осіб. Влітку 2022 року Кабмін виділив майже 1,41 млрд грн Міністерству розвитку громад, територій та інфраструктури України на забезпечення населення у зимовий період теплом. Слідством встановлено, що у цей час підприємець запропонував заступнику міністра здійснити закупівлю пересувних котельних установок за процедурою прямих договорів, оскільки мова йшла про термінові закупівлі матеріалів і обладнання для безперебійного проходження опалювального сезону.

Підприємець, залучивши до реалізації злочинної схеми ще двох осіб, підготував пропозицію для міністерства з цінами на 25-30% дорожчими за ринкові. У той же час була створена видимість що ця вартість є обґрунтованою, оскільки підприємець задіяв підконтрольні йому компанії, які пропонували схоже обладнання за ще вищу ціну. Усвідомлюючи злочинність дій та наслідки, які потягне за собою реалізація цієї схеми, заступник міністра за неправомірну вигоду погодився на пропозицію підприємця.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ YOUTUBE КАНАЛ

та дивіться першими нові відео від «Слово і діло»
Поділитися: