Школярі вивчатимуть на уроках мінну безпеку – МОН

Читать на русском
Мінна безпека стане обов'язковим доповненням до шкільного курсу Здоров'я, безпека та добробут.
фото ДСНС

МОН України та Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) розробляють практикум з мінної безпеки для школярів. Це будуть інтерактивні матеріали, онлайн-уроки та брошури.

Про це повідомила пресслужба МОН у понеділок, 14 серпня.

Розмінування України: скільки вибухонебезпечних предметів знищується щомісяцяЗ початку великої війни сапери очистили від вибухонебезпечних предметів 875,4 квадратних кілометрів території України. Детальна статистика – на інфографіці.

«Мінна безпека стане обов'язковим доповненням до шкільного курсу «Здоров'я, безпека та добробут», – йдеться у повідомленні.

Цей практикум допоможе дітям та вчителям знати правила поведінки на територіях, які можуть бути заміновані. Повідомляється, що вчителям буде доступний онлайн-курс викладання мінної безпеки для дітей різних вікових груп.

Так, для занять з мінної освіти розробили інтерактивні матеріали та відео, зокрема:

  • інтерактивні онлайн-уроки у Всеукраїнській школі онлайн для дистанційного навчання, адаптовані для молодших та старших школярів;
  • серія порад від психологів для комунікації з дітьми про вибухонебезпечні предмети;
  • брошура із завданнями від суперкоманди Інфорсів для підлітків;
  • загадки на тему мінної безпеки для дошкільнят, учнів молодшої та середньої школи;
  • мультики для дітей («Безпечні канікули» - для дітей віком 3-10 років, «Суперкоманда проти мін» - для дітей віком 8-16 років, «Пес Патрон» - для дітей віком 4-16 років);
  • відео з псом Патроном та саперами про типи вибухонебезпечних предметів та формування безпечної поведінки в умовах подолання наслідків бойових дій; інформаційні постери та ігри.

Нагадаємо, за даними ДСНС, в Україні заміновано приблизно 30% території. WP писало про те, що для повного розмінування України знадобиться понад 750 років.

Також повідомляли, що в Україні створили свою машину для розмінування територій.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: