Засуджений ВАКС експосадовець з Харкова оголошений в розшук

Читать на русском
Управління столичної поліції оголосило в розшук колишнього посадовця Харківобленерго, який був засуджений за зловживання.
Віталій Тєлєгін

Солом'янське управління поліції в Києві оголосило в розшук колишнього заступника начальника фінансового управління «Харківобленерго» Віталія Тєлєгіна, якого Вищий антикорупційний суд засудив до 5 років позбавлення волі.

Відповідна інформація міститься в розшукових обліках Міністерства внутрішніх справи, повідомляє «Слово і діло».

Датою зникнення вказано 8 березня.

Як відомо, антикорупційний суд визнав винними харківських ексчиновників у зловживанні службовим становищем. Судді приговорили колишнього заступника начальника фінансового управління «Харківобленерго» Тєлєгіна до 5 років позбавлення волі з забороною обіймати адміністративні посади протягом 3 років та 17 000 грн штрафу, а експершого заступника генерального директора КП «Харківводоканал» Романа Білика – до 4 років позбавлення волі з забороною обіймати адміністративні посади протягом 2 років та 17 000 грн штрафу. Апеляційна палата ВАКС залишила цей вирок без змін.

Нагадаємо, за версією сторони обвинувачення, службові особи АК «Харківобленерго» та КП «Харківводоканал» зловживали службовим становищем з метою одержання неправомірної вигоди від ТОВ уклали договір переведення боргу. Відповідно до його умов Харківводоканал передав приватній фірмі права боргу перед Харківобленерго за поставлену електричну енергію на загальну суму 19,62 млн грн.

В подальшому працівники компанії оплату боргу перед Харківобленерго за поставлену електричну енергію не здійснили, а одержані від Харківводоканалу грошові кошти перерахували на банківські рахунки інших підприємств як оплату за нібито надані послуги.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал