Світовий банк надав Україні $132 мільйони: на що підуть кошти

Читать на русском
Позику надано в рамках Угоди між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку.
Vista Create

Україна отримала фінансування від Світового банку в розмірі 132 мільйонів доларів США.

Про це повідомили у пресслужбі Міністерства Фінансів.

У Мінфіні розповіли, від кого і скільки грошової допомоги отримала УкраїнаУ 2022 році Україна отримала понад 495 млрд грн зовнішнього фінансування у рамках проєкту Світового банку.

Зазначається, що отримані кошти дозволять і надалі підтримувати фінансову стабільність України та відшкодувати пріоритетні видатки, зокрема у сільськогосподарському секторі, для покращення ситуації у харчовій промисловості та забезпеченні продовольчої безпеки України

«Кредитні кошти надійшли до загального фонду державного бюджету України за результатами виконання заходів, передбачених в рамках проекту програми “Прискорення приватних інвестицій у сільське господарство», – йдеться у повідомленні.

У Мінфіні додають, що позику надано в рамках Угоди між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку.

Нагадаємо, нещодавно Світовий банк надав Україні додаткове фінансування у розмірі 189,32 мільйонів євро. Термін погашення позички – 10 років із 4-річним пільговим періодом.

Раніше глава уряду Денис Шмигаль заявив, що Світовий банк стане одним із ключових партнерів у сфері відновлення України і профінансує щонайменше три масштабні проекти.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал