Зеленський отримав нагороду від Чеченської Республіки Ічкерія

Читать на русском
Зеленського відзначено за видатні заслуги й самовіддані дії заради свободи та демократії в усьому світі та за особисті заслуги перед чеченським народом.
Офіс президента

Чеченська Республіка Ічкерія нагородила президента України Володимира Зеленського двома найвищими нагородами.

Про це повідомляє Офіс президента України.

«Президент України отримав від уряду Чеченської Республіки Ічкерія у вигнанні найвищі державні нагороди - орден «Честь Нації» (Qoman Sij) та орден імені Джохара Дудаєва», - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що Зеленського відзначено за видатні заслуги й самовіддані дії заради свободи та демократії в усьому світі та за особисті заслуги перед чеченським народом.

«Його політична твердість і вірність рідній країні зуміли згуртувати народ України перед загрозою, що нависла, від вікового ворога в особі Росії та її кровожерливих монстрів, які захопили владу терористичними методами», - йдеться у постанові, підписаній головою уряду Чеченської Республіки Ічкерія у вигнанні Ахмедом Закаєвим 27 листопада минулого року.

Нагороди Зеленському передав начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов.

«Орден Джохара Дудаєва присуджують кавалерам ордена «Честь Нації». Таким орденом нині нагороджені чеченські політичні діячі Аслан Масхадов і Зелімхан Яндарбієв, а також литовський державний діяч Вітаутас Ландсбергіс», - додали в офісі президента.

Нагадаємо, Верховна рада України визнала Чеченську Республіку Ічкерія окупованою та засудила геноцид чеченців з боку росії.

Раніше Зеленський отримав найвищу нагороду у Польщі – Орден Білого Орла.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: