Леонардо Ді Капріо пожертвував кошти до фонду Олени Зеленської: на що їх спрямують

Читать на русском
Знаменитий голлівудський актор переказав кошти до благодійного фонду першої леді Олени Зеленської.

Американський актор Леонардо Ді Капріо зробив пожертву до фонду Олени Зеленської. Його кошти буде спрямовано на допомогу українським дітям.

Про це йдеться на сторінці «Фундація Олени Зеленської» у Facebook.

У повідомленні не вказана сума, яку пожертвував голлівудський актор. Однак, кошти Леонардо Ді Капріо підуть на допомогу дітям, які постраждали від війни та від дій російських окупантів.

«Дякуємо Леонардо Ді Капріо за нещодавній внесок у Фонд Олени Зеленської на підтримку народу України. Його внесок у підтримку молодих людей, життя яких розірвала війна. Це допоможе тим дітям, які найбільше постраждали від війни», – йдеться в повідомленні.

Фундація підтримує всі дитячі будинки сімейного типу в Україні, де діти ростуть у справжній сімейній атмосфері. Вона також координує свої зусилля з державою, яка наразі рухається в напрямку відходу від виховання дітей у дитячих будинки радянського типу та інтернатах. Мета – заміни такі інституцій на прийомні сім’ї і дитячі будинки сімейного типу.

Нещодавно у фундації запустили пілотний проєкт із забезпечення житлом десяти дитячих будинків сімейного типу, приміщення яких були повністю зруйновані внаслідок російської російської збройної агресії в Україні.

Раніше Леонардо Ді Капріо пожертвував 10 млн доларів для ЗСУ.

Також понад мільйон доларів українським дітям пожертвувала письменниця Джоан Роулінг.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал