У Луганську окупанти почали масово депортувати місцевих жителів до рф – ОВА

Читать на русском
У Луганську російські окупанти почали депортувати місцевих жителів до росії, а до їхніх будинків заселяються російські військові.

У Луганську російські окупанти почали депортувати місцевих жителів до росії, а до їхніх будинків заселяються російські військові.

Про це повідомляє пресслужба обласної адміністрації у понеділок, 30 січня.

На Луганському напрямку очікують прибуття свіжомобілізованих росіян – ГайдайУ лютому на Луганський фронт окупанти можуть перекинути свіжомобілізованих росіян. Наразі ситуація на напрямку стабільна.

«Останніми днями масово вивозять людей з Попівки, що на Сватівщині. Наказали приготуватися іншим прилеглим населеним пунктам, зокрема Сватовому. Про бажання виїхати у місцевого населення ніхто не запитує, куди всіх везуть і де розміщуватимуть посеред зими – теж. В принципі, росіянам байдуже. Головне – звільнити домівки для своїх вояк», - сказано у повідомленні.

В ОВА також нагадали про ситуацію в Підгорівці поблизу Старобільська, де кілька місяців росіяни жили в будинках місцевих мешканців, і тих, які через окупацію залишили будинки та поїхали, і тих, кого вивезли.

«А коли потрібно було їхати ближче до фронту, виявилося, що домівки спорожніли – загарбники вивезли все, що хотіли. Така сама ситуація спостерігалася й в сусідньому Половинкиному», - заявили в ОВА.

При цьому у січні членів сімей мобілізованих на окупованій території регіону також почали вивозити з Луганська до росії.

Нагадаємо, на Луганщині вчителі перевіряють телефони дітей.

Також повідомлялося, скільки військових стягнули росіяни на Луганський напрямок.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ YOUTUBE КАНАЛ

та дивіться першими нові відео від «Слово і діло»
Поділитися: