За бізнесмена Кауфмана внесли заставу, він вийшов із СІЗО

Читать на русском
З Київського слідчого ізолятора вийшов під заставу одеський бізнесмен, підозрюваний у дачі хабарів.

За бізнесмена Бориса Кауфмана внесли 129 млн грн застави. Він вийшов зі слідчого ізолятора.

Про це «Слово і діло» повідомили у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі.

Наразі невідомо, хто саме вніс заставу за бізнесмена. Однак під час обрання запобіжного заходу Кауфману на засідання був присутній колишній депутат від «Народного фронту» Ігор Котвіцький.

На нього тепер поклали такі обов‘язки: не покидати межі міст Києва та Одеси, не спілкуватися зі свідками та іншими підозрюваними, здати закордонні паспорти, а також носити електронний браслет.

Нагадаємо, 5 грудня 2022 року НАБУ і САП затримали бізнесменів Кауфмана і Грановського. За версією слідства, восени 2021 року, після викриття детективами НАБУ та прокурорами САП злочинної організації, що спеціалізувалася на корупційних схемах незаконного вибуття майна з комунальної власності Одеси, на її місті з'явилася нова.

Ця організація взяла під контроль практично всі питання економічного життя міста, серед яких взаємодія з забудовниками, закупівлі коштом місцевого бюджету, діяльність комунальних підприємств, інші аспекти взаємодії з бізнесом. Задля безперебійності реалізації поставлених цілей організатори налагодили процес системного підкупу чиновників та депутатів місцевої ради, про що свідчать докази, здобуті НАБУ і САП під час розслідування.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал